Jump to content

Forum Kuralları


şenol eker

Önerilen İletiler

Forumda paylaşımda bulunmadan önce forum kurallarını kabul etmelisiniz.

Forum kuralları, ihtiyaç duyuldukça değiştirilebilir, ilaveler yapılabilir.

 1. Forumda siyasi, dînî, futbol gibi tartışmaya sebep olabilecek konulardaki yorumlara kesinlikle izin verilmemektektir.
 2. DevreForum kullanıcı haklarına ve yazar uygulamaları emeğine saygı duyar. illegal içerikleri paylaşmaz, paylaşımlara aracılık etmez ve bu tür davranışlarda bulunanlara izin vermez. 
 3. İllegal yazılım veya içerik kullanan, DevreForum forumlarında bunu dile getiren, diğer kullanıcıları illegal kullanıma özendiren hesaplar uyarılır. Bu davranışlara devam haklinde bu hesaplar kalıcı olarak kapatılır. 
 4. Sadece kaynağından paylaşılan linklere izin verilir onun dışında foruma iliştirilen veya yüklenen illegal içeriklere izin verilmez ve silinir. 
 5. Türkçe diline saygı duyar dilimizi doğru kullanıma teşvik eder bu konuda gerekli olması durumunda kullanıcılar uyarılır.
 6. Sorular uygun başlıklar altında sorulmalı kararsız kalınan durumlarda uygun genel kategorilerde konu açılabilir. 
 7. DevreForum forumlarında kullanıcıların içeriklerinin değiştirilmesi, taşınması ve tamamen silinmesini hakkını saklı tutar.
 8. Sorular belirli kişilere yönelik sorulamaz, cevap alınmaya zorlanamaz.
 9. Konu başlıkları konuyu özetleyecek şekilde oluşturulmalı konu başlıklarında "çok acil", "acil yardım", "lütfen yardım" ifadeler kesinlikle kullanılmaz bu tür konular kapatılır veya silinir. 
 10. Mesaj başlıkları tamamen büyük harflerden oluşturulamaz ve mesaj içeriği gözü rahatsız edici yazı tipi veya boyutu kullanılamaz. İçerik ortalama veya diğer mesajlara tezat oluşturacak şekilde oluşturulamaz.  
 11. Özel mesajla adından da anlaşılacağı gibi özel durumlar hariç forumla ilgili sorular sorulamaz. bu tür özel mesajlar silinir ve görmezden gelinebileceği gibi ısrarcı durumda olanların özel mesaj hakkı kapatılır.  
 12. Açılan konuların yönetim veya kullanıcılar tarafından cevaplanma zorunluluğu yoktur.

 

DevreForum kuralları burada belirtildiği gibidir.  DevreForum'a üye olmuş veya üye olmayı kabul etmiş her kullanıcı bu kuralları kabul etmiş sayılır. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
×
×
 • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Facebook / Twitter / Google hesabınızla kolayca kaydolup cevap verebilir, soru sorabilir, istekte bulunabilirsiniz.
Devam etmeniz, forum kurallarını kabul ettiğiniz anlamına gelir.            Forum Kuralları